Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zakupy w naszym sklepie internetowym były bezpieczne.

E-tygryski.pl zapewnia Klientowi możliwość odstąpienia od umowy na zasadach określonych przepisami prawa. Klient, który jest konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej w sklepie internetowym w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Podlegający zwrotowi produkt musi być pełnowartościowy, bez śladów używania, niezniszczony, w oryginalnym opakowaniu oraz nadający się do ponownej sprzedaży. Zwrot jest dokonywany na podstawie dowodu zakupu.

Zamówienia realizowane w naszym sklepie wysyłane są do Klientów wyspecjalizowaną firmą kurierską UPS, gwarantującą bezpieczną oraz terminową dostawę lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Dokładamy najwyższej staranności, aby zawierane transakcje realizowane były zgodnie

z obowiązującymi przepisami prawa z zachowaniem najwyższej satysfakcji naszych Klientów.

Każde zamówienie potwierdzane jest e-mailem, który zawiera informacje na temat zamówionych produktów oraz kosztów zakupionych towarów i usług.

Przelewy i płatności elektroniczne realizowane w naszym sklepie za pomocą serwisu transakcyjnego Przelewy24, który umożliwia Państwu bezpieczne płacenie za zakupy. Za pomocą serwisu możecie Państwo płacić wygodnie i bezpiecznie z natychmiastowym potwierdzeniem dokonanej wpłaty.

W celu zapewnienia komfortu obsługi i możliwość wsparcia, udostępniamy Klientom kilka sposobów kontaktowania się z obsługą sklepu:

  • telefonicznie
  • pocztą elektroniczną

Zasady odbioru przesyłki:

Jeśli przesyłka będzie budziła Państwa wątpliwości ze względu na stan zewnętrzny, prosimy o nie przyjmowanie paczki i spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera. Należy poinformować obsługę sklepu internetowego o tym zdarzeniu, w celu ustalenia dalszego postępowania. W takich sytuacjach Klient ma prawo do ponownej wysyłki na koszt sklepu lub możliwość zwrotu wpłaconej pełnej kwoty.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dane osobowe naszych Klientów są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Dane gromadzone w naszej bazie danych wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Nie prowadzimy sprzedaży oraz nie przekazujemy innym podmiotom zgromadzonych danych osobowych naszych Klientów. Udostępnienie danych osobom trzecim jest możliwe wyłącznie stosownym organom na podstawie odpowiednich przepisów prawa.